Stuvo UC Leuven Limburg

Campus C-Mine
Dienstverlening voor studenten op Campus C-Mine in Genk:
 
De Psychosociale Dienst is aanwezig in lokaal B 003, op maandag (liefst op afspraak) en de Sociale Dienst is aanwezig op woensdagnamiddag (enkel op afspraak).

Centraal kan je terecht in:

Het Stuvohuis
Agoralaan gebouw B bus 1
3590 Diepenbeek
Tel.:011/180.180
stuvo.limburg@ucll.be
 
Het informatiepunt in het Stuvohuis te Diepenbeek is open:

  • Maandag, donderdag en vrijdag van 9u00 tot 12u15 en van 13u00 tot 15u30
  • Dinsdag van 13u00 tot 15u30
  • Woensdag van 9u00 tot 13u00

Medewerkers:

Sigrid Darquennes

  • coördinatie Stuvo C-Mine
  • sigrid.darquennes@ucll.be

Christine Vanspauwen

  • Psychologische dienstverlening
  • christine.vanspauwen@ucll.be of psychosocialedienst.limburg@ucll.be
  • Maak een afspraak via 011/180.180. 
  • De Psychosociale Dienst bestaat uit 3 psychologen. Indien gewenst kan je ook bij de collega’s terecht voor begeleiding (Tinne Blondeel en Dieter Geens).

Karin Fleurent

  • Sociale dienstverlening
  • karin.fleurent@ucll.be of socialedienst.limburg@ucll.be.
  • Een afspraak maak je via 011/180.180.
  • Karin Fleurent werkt nauw samen met Lisette Kog. Kom je op campus Diepenbeek, dan kan ook zij jou verder helpen!

Alessia Cipolletti 

  • Huisvesting - Vervoer - Cultuur – Studentenverenigingen
  • alessia.cipolletti@ucll.be – huisvesting.limburg@ucll.be – vervoer.limburg@ucll.be – cultuur.limburg@ucll.be

Nick Vanmechelen

  • Sportcoördinator
  • nick.vanmechelen@ucll.be – sport.limburg@ucll.be

Anke Juchtmans

  •  Medewerkster informatiepunt en Sociale Dienst
  •  stuvo.limburg@ucll.be

 

©2018 LUCA School of Arts. Lees onze gebruiksvoorwaarden en privacybeleid.

website by