In mei hielden alle LUCA-campussen verkiezingen van de studentenparticipatie. Hieronder een overzicht van de verkozen leden van de participatiecommissies 2016-2017 van de verschillende campussen van LUCA School of Arts,

NARAFI

  • Wouter Van Achte (Film-TV-Video)
  • Hannah Van der Haeghen (Fotografie)
  • Louise Bekkers (Fotografie)
  • Nico Servaes (Film-TV-Video)
  • Miek Thieren (Film-TV-Video)
  • Joni De Vries (Film-TV-Video)

LEMMENS

  • Dries Feyaerts
  • Ellie Edel
  • Seppe Van Stee
  • Mike Neyens
  • Edwin Sablon
  • Frederik Everaert
  • Charlies Maris
  • Hanne Willems
  • Sofie Geerkens
  • Flore Geuns
  • Oskar Reyntjens
  • Laura Tegenbos
  • Siska Van de Weyer
  • Paulien Vereecken
  • Louise Verbeeck
  • Marjolein Briers

SL BXL

  • Flora Gwaneza (Interieurvormgeving)
  • Joey Kwan (Interieurvormgeving)
  • Jonah Schuermans (Bouwkunde)
  • Dyllen Rubbens (Vrije Kunsten)
  • Robert Coffi (Tico) (Bouwkunde)
  • Maikel Poci (Interieurvormgeving)
  • Frédéric De Kegel (Bouwkunde)
  • Judith Desmyttere  (Fotografie)
  • Loïs De Rycke (Grafisch Ontwerp )
  • Maarten Van Holder (Bouwkunde)
  • Sofie De Boodt (Grafisch Ontwerp)
  • Sarah De Mulder (Grafisch Ontwerp)
  • Eva Neijens (Interieurvormgeving)
  • Timothée Crabbé (Animatiefilm)
  • Lisa De Neef (Grafisch Ontwerp)
  • Tobias De Win (Animatiefilm)
  • Jeremy De Smedt (Bouwkunde)
  • Oliver Neirinckx (Animatiefilm)
  • Lars Vandesande (Bouwkunde)

SL Gent 

  • Stan Auwers (Beeldende Kunsten)
  • Stien Buts (Beeldende Kunsten)
  • Alice Chaplin (Beeldende Kunsten)
  • Fien De Causmaecker (Beeldende Kunsten)
  • Gustave Demoen (Beeldende Kunsten)
  • Anne Fonteyn (Beeldende Kunsten)
  • Kapinga Josephine Muela Kabeya (Beeldende Kunsten)
  • Zeno Peeters (Beeldende Kunsten)
  • Yonas Seyoum (Beeldende Kunsten)
  • Paula Stoffijn (Beeldende Kunsten)
  • Laurence Van de Perre (Beeldende Kunsten)
  • Stijn Van Renterghem (Beeldende Kunsten)
  • Victor Van Wassenhove (Beeldende Kunsten)
  • Zoë Verstraete (Beeldende Kunsten)

C-mine

  • Rebecca Feyen (CMD - game design)
  • Sien Küsters (Productdesign)
  • Kevin Reijnders (Animatiefilm)
  • Robbe Dockx (Televisie-Film)
  • Yorque Ubaghs (Animatiefilm)
  • Stan Morreau (Animatiefilm)
website by